Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A skizofrenek miket hallanak??...

A skizofrenek miket hallanak?? Miket mondanak nekik??

Figyelt kérdés

#skizofrénia #skizofrén #Skizofrénia a #Skizzo #Skizotii #Skkk
2021. ápr. 7. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen változó. Nem lehet általánosítani.
2021. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
62%
Azt szokták leginkább, hogy ,,Luke, Én vagyok az Apád!"
2021. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én paranoid skizofrén vagyok, egyet el tudok mesélni. Amikor nem szedetem a gyógyszerem azt képzeltem hogy lemásoltak engemet és az apámat is meg a testvérem, és azt képzeltem, hogy az apám nem az apám. Valakit átmütötték hogy úgy nézzen mint ö de nem ő az. Kamerákat vettem, lecseréltem zárakat, mozgásérzékelös kamerával figyeltem a szobámat ki lép amikor nem vagyok ott. Mert azt is képzeltem hogy amikor nem vagyok otthon egy ember aki úgy néz ki mint én, a nevemben beszélget, leül a számitógépem elé és kémkedik. Aztán már volt hogy azt képzeltem a szomszédom pedig ufok, el akarják foglalni a várost. Majd azt hittem démon szált meg. Volt hogy egy hang mondta miket csináljak. Elég zavaros az egész egy részét el is felejtettem, van minden amit el tudsz képzelni. Vizuális hallucinációm viszont soha nem volt.
2021. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szülőm volt az és pont olyan gondolatai voltak mint a 3.nak.

Nem hallotta hanem hitte hogy így van.

Hogy bejárnak a házunkban és be vagyunk kamerázva, hogy az egész életünk kb egy Truman show (durva volt megnéznem a filmet) hogy mindenki azért van velünk kapcsolatba hogy minket tönkre tegyen. A szomszéd a tanárom a zöldséges. Hogy rólam képek készülnek míg alszunk és azok mennek a reklámokban. Egyszer fel is jelentette őket, így került végre orvosokhoz. A családom többi tagja teljesen egyedül hagyott minket és hagyták hogy egy ilyen kényszer kepzetes ember neveljen.


Amúgy meg egy vidám vicces neha teljesen normális ember volt ha nem mondta a dolgait.

2021. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélnek hozzájuk a túlvilági/evilági hangok. Hogy valóságos-e, azt még sose sikerült bebizonyítani.
2021. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!