Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor ürül ki? És ihatok...

Nemtudhatom1 kérdése:

Mikor ürül ki? És ihatok alkoholt? Visszaeshetek tőle?

Figyelt kérdés
Mikor ürül ki? És ihatok alkoholt? Visszaeshetek tőle?úgy Kb fél éve szedek frontint 0.25 reggel felet, este felet pánikbetegségre. Már úgy érzem jobban vagyok, és tegnap előtt meg az előtt nem vettem be este, tegnap bevettem reggel és este is, de ma sem reggel sem este.
2010. aug. 13. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
a gyógyszert nem ugy kell szedni ahogy a doki felirta? v neked igy ki kell hagyni szemeket? sztem ne igyál még alkoholt, meg ugy amugy se. 1 db xanax is 2 hétig még a szervezetben marad sztem ez is van egy jó ideig. föleg h huzamosabb ideig szeded.
2010. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 óra alatt ürül ki elvileg, én azért szoktam várni egy 10 órát a gyógyszer bevétele után...
2010. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségre napi 0.25 mg-t szedsz? Fogadjunk házidoktor írta fel. Mert én 5-6 mg rivotrilt simán megeszek egy nap. Bár generalizált szorongás, egyéb neurózisom, és szomatikus betegségeim vannak
2010. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pszihiáter írta fel...én is csodálkoztam,hogy semmi beszélgetés.decemberben kezdődött,mindig halálfélelem stb,aki bennevan tudja,de már nincsenek rohamaim,inkább attól félek,hogy mi lesz ha újra előjön.az orvos nem igazán vesz komolyan,de ez államilag támogatott.a párom segített leginkább,állandóan velem kellett h legyen,éjjel is.amúgy 18éves vagyok.de akkor ha ez nem pánikbetegség már,akkor mi?
2010. aug. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!