Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet idegi alapon,stressz...

Lehet idegi alapon,stressz hogy nem tudok enni? Nagyon nehezen megy le az étel. Van hogy 1 óra hossza mire megebédelek vagy megvacsorázok. Félek, hogy félre nyelek, megfulladok. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus segíthet.
2020. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De amúgy éhes vagy? És megrágod a falatot? Egyedül szoktál enni?
2020. dec. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, lehet idegi alapon. Ha ennyire szorongsz, akkor valóban szükséges lehet szakemberhez fordulnod, akár pszichológus, akár pszichiáter formájában.
2020. dec. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen éhes vagyok, megrágom a falatot, csak nem tudom lenyelni. Családdal szoktam enni
2020. dec. 10. 07:12
 5/6 anonim ***** válasza:
En a depi miatt sztem nem eszek ,ehes vagyok ennek is ,de inkabb tojok ra nem erdekel, megszoktam nincs etvagyam vagy ha eszek egy nap egyszer kb akkor is keveset azt annyi, inkabb iszok egy sort
2020. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
CBD olaj, az segít.
2020. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!