Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnétek csatlakozni és...

Szeretnétek csatlakozni és elbeszélgetni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sokat gondolkoztam hogy ezt ki írjam ide, a lényeg hogy sokunknak vannak belső problémáink amikkel nehezen küzdünk meg /feszültség, pánik roham, depreszió, stb,.../. Mivel én is egy ilyen fajta problémával küszködök, gondoltam, jobb lenne hogy ha ezt többen tudnák megbeszélni, és ha lehet akkor együt leküzdeni ezeket a problémákat, mert emberek vagyunk, egymást meghalgassuk. Ha úgy érzitek hogy ez a fajta /Gyúgyulási/ mód segíttene valamit, nyugodtan csatlakozzatok az ujanon létrehozott Discord csatornámra ahol mindent megbeszélhetünk egymás között.


Discord: [link]


Ha esetleg valami probléma akadna nyugodtan írjatok Facebookon: [link]


Nem árt ha mindenki tudja hogy nem vagyok orvos, én is csak egy rendes személy vagyok mint bárki más. Csak úgy gondolom hogy valamikor jobb ha az emberek elbeszélgetnek, és nem azonnal terápiákra jár./VALAMIKOR EZ IS TÖBBET ÉR/


Mindenkit szívesen várok



2020. nov. 23. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyenre adod magad, akkor legalább durva helyesírási hibákat ne véts, mert így egy műveletlen senkinek fognak nézni, nemhogy másokon segíts.
2020. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja azt el felejtettem, mivel Szlovák iskolákba jártam, a magyar helyesírás nem az erőségem. Ezzel is elnézést kérek
2020. nov. 23. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Au első válaszolónak: annyira nem borzasztóak a hibák és látni, hogy segíteni akar. Szerintem ilyenkor nem a helyesírás a legfontosabb (pedig engem is nagyon sokszor megőrít).
2020. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szegény richard fiút szopatod..kamuuuu
2020. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A link lejárt kerdező

Küld újra el és állíts be ne járjon le

2020. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!