Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj? Baj egyáltalán?

Mi lehet a baj? Baj egyáltalán?

Figyelt kérdés
16éves vagyok ha nagyon felidegesítem megam vagy nagyon stresszes helyzetbe történt dolgokat elfelejtem.(akkor felfogok mindent,de utánna nehezen tudok rá visszagondolni, hogy mi is volt/mi történt)
2010. aug. 4. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Uh.Nekem is ez van...nem tudom,hogy baj-e de engem is érdekelne :)

14/L

2010. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon stresszes helyzetekről van szó, tehát, ha ilyenkor felejtetek el dolgokat, az azért van, mert annyira sokkolt, hogy a tudatod nem akar rá emlékezni. Ilyenkor meg kell nyugodni, lehiggadni és rögtön tisztábban fogsz emlékezni.
2010. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de ha lehiggdok utánna se ugrik be egyből..bár nem is probálok olyankor utánna agyalni rajta

pl: val nap eléggé felhúztak és féltem is elötte ettől mert sejtettem h baj lesz azt végül az is lettt és este kérdezték töllem h "na mi volt?" és nem emlékeztem bevilllant egy kis kép és ahoz kellet felépíteni mindent de a többi kép az nem sorrrba jött úgyhogy azokat is nekem kellet sorrrbarakni

2010. aug. 5. 10:58
 4/4 A kérdező kommentje:
vagyis arra emlékszek h mi történt de nem tom mondjuk az okát elmondani mert az kiesik..mint ha egy álom lett volna amit elfelejtesz és csak 1-2rész ugrik be
2010. aug. 5. 10:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!