Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő, amíg fel tudom...

Mennyi idő, amíg fel tudom dolgozni anyukám halálát?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve elment már, de még mindig sírok ha rá gondolok... Mit kéne tennem, hogy elmúljon? 18 éves lány vagyok
2010. aug. 2. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú, és nagyon sajnállak. Ez szerintem természetes, hogy még mindig sírsz, mindenki máshogy dolgoz fel egy halálesetet, én is biztos sírnék.. Beszélj az anyukádról családtagjaiddal, elevenítsétek fel a szép időket, amit együtt töltöttetek, beszéljetek róla. Vagy a barátnőiddel. Mindenképpen beszélned kell róla. Ha egyedül nem megy, vagy továbbra sem tudsz túllépni, keress fel egy pszichológust, aki segít. De lehet ez még a jobbik eset, hogy kisírod magad, mert sokak attól szenvednek, hogy nem tudnak sírni...
2010. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Lehet, még több időnek kell eltelnie, lehet, hogy éveknek. Szerintem is beszélj róla valakinek. Én is így vagyok most, mint te. Sok sikert és légy erős. puszi


L

2010. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy élet is kevés a feldolgozására! Egy idő után az embert lekti más, valahogy kezeli, él tovább, de a fájdalom mindig ott van és sajnos ott is lesz...
2010. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd szépen, ahogy múlik az idő, rendbe jön a lelkedben ez a dolog. Gondolj arra, hogy milyen vidámak tudnak lenni az emberek idősebb korukban is, pedig mennyi mindenkit elvesztettek már...Persze, az emléke ott marad, a szívedben, de helyre fogsz jönni. Az idő meggyógyít mindent, hidd el. A nehezén már túlvagy:)
2010. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 OliaTIRA ***** válasza:
szia. nekem 2eve halt meg anyukam. elem az eletem de nagyon nehez nelkule . 18/ L
2010. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!