Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vese probléma? 2 óránként...

Vese probléma? 2 óránként nagyon kell wc-re mennem, a kb 4 óra helyett, és színtelen a vizeletem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Lehet vizelettartási probléma is. Ne szégyeld, menj orvoshoz.
2008. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy esteleg olyan ételt ettem ami vízhajtó hatású?
2008. nov. 11. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nemcsak sokkal gyakrabban, de alkalmanként sokkal kevesebbet is pisilsz 0,5-1,5 dl, akkor az alsó húgyúti problémára utalhat (pl.hólyaghurut.) Ha viszont ilyenkor is pont olyan sokat pisilsz, mint máskor (legalább 2-3 dl) akkor ennek egyszerűen csak a fokozott vizeletkiválasztás az oka, ami attól lehet, ha sokat iszol, vizhajtó hatású gyógyszert szedsz, kávét, teát iszol, vagy stresz hatása alatt álsz.

A szintelen vizelet is a fokozott kiválasztás jele.

De figyelem! - Nem vagy nagyon szomjas? - Ha tartósan így van, az cukorbetegség miatt is lehet!!!

2008. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok szomjas gyakran, de amúgy visszaállt a rendesbe, lehet, hogy a stressz.
2008. nov. 12. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!