Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csalántea segíthet az allergiá...

Csalántea segíthet az allergiás tüneteken? /por, fű, pollen/

Figyelt kérdés

Folyik az orrom,szemem viszked,piros,tuszogok...stb

Szedtem mar

Zodac,Aeriu,Claritine,....de egyik sem segit.


csalántea segíthet ha iszom mindennap? és hanyszor kene naponta innom?


2010. júl. 1. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A lándzsás utifű képes elmulasztani az allergiát,de nagyon sokáig legalább egy évig kell inni.A csalántea sok mindenre jó,de az allergiára nem...
2010. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!


Nemt tudom,hogy te hasznaltad...,de ha igen akkor megvasaroltad az uzletben vagy kint osszegyujtottel belole?

2010. júl. 2. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor amikor szezonja van próbálok gyüjteni,de a szárított is jó.
2010. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is kb ilyen allegriáim vannak(van több is ennél), de nekem a dokim felírta az orrspray-t. Ez nekem segített, de nem biztos, hogy neked használ, mert nekem talán csak azért használ, mert csomó mindenre allergiás vagyok
2010. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én is csalánteát iszom, s csökkenti a tüneteket! én ajánlom neked! de csak kúraszerűen iható, tehát 3 hét után szünet!

maria treben is ajánlja a csalánteát allergia kezelésére!

2011. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!