Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Calici víruson átesett személy...

Calici víruson átesett személy meddig védett az újabb megbetegedéstől?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 19:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mutálódik ez a vírus, de mennyire rövid idő alatt újulhat ki? Vagy inkább a visszaesést pl 1-2 hét elteltével az okozhatja, hogy nem ürült ki teljesen a szervezetből?
2017. márc. 28. 19:51
 2/2 A kérdező kommentje:

1,5 hete kapott el a calici vírus, székletvizsgálat alapján derült rá fény, mert kórházba is kerültem kiatta. Egyetemen kaptam el,tegnap és ma is voltam már az egyetemen, de most délutánra puffadok és görcsölök egy kicsit,mocorog a belem. Hányinger egyelőre nincs, bár nem mondanám,hogy a gyomrom hű de jó lenne. Lehet inkább valami olyat ettem, amitől ennyire szeles lennék?


Múltkor a Smecta hatástalan volt,minden kijött belőlem, szóval én reménykedem,hogy a vírus kiment belőlem. Csak attól félek,hogy vissza fogok esni és már nagyon nem kellene. Vagy alaptalan a félelmem?

2017. márc. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!