Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet véres a székletem?

Mitől lehet véres a székletem?

Figyelt kérdés
Nem is a székletem hanem inkább a wc papír?!Nem fáj sem a hasam,sem a végbelem és nincs szorulásom sem.Uh olvastam itt pár előző hozzászólást és ha ne agy isten tumor,akkor a fáj?
2010. máj. 12. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha daganatod van és már fáj, problémát okoz, ott nagy a baj. Általában azért nem veszik észre időben, mert nem fáj.


Lehet kirepedt, esetleg aranyér is lehet. De egy orvos többet tudna mondani miután látott.

2010. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kb 3-4 napja minden reggel ez van és már nem csak a wc papír véres.De ha kireped vagy aranyér az is fájna nem?
2010. máj. 12. 08:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet aranyér.Nem érzel puklit a végbélnyílásnál?
2010. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az aranyér nem feltétlenül fáj, ha vérzik úgy tudom.
2010. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem érzek puklit.
2010. máj. 12. 08:08
 6/9 anonim ***** válasza:

A férjemnek is ez a baja. Ne aggódj, szerintem nem tumor, neki attól van, hogy van egy seb a végbélnyílásnál, ami néha kivérzi. Ha mondjuk keményebb a széklete, vagy többször volt egy nap wc-n és sokat törölte.

Én is csak arra lennék kíváncsi, hogy mivel lehetne kezelni ezt a sebet, hogy végleg elmúljon. Van egy krém, de ha keni is, egy idő után ismét előjön.

2010. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A belső aranyér általában csak abból észrevehető, hogy vérzik. Fájni a külső szokott. Végbélrepedés okozhat még vérzést.
2010. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
okozhatja gyomorfekély is
2010. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyomorból eredő vérzés fekete színű.
2010. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!