Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kb.2-3 hete van tele a mellkas...

Kb.2-3 hete van tele a mellkasom, a hasam és a hátam kiütéssel. Ha kaptam megfelelő gyógyszert, mikorra kéne elmúlnia ezeknek a kiütéseknek?

Figyelt kérdés
Amint már írtam, 2-3 hete kijöttek rajtam ezek a kiütések. Még régen voltunk allergológián, de nem vagyok semmire sem allergiás (legalábbis még akkor nem voltam). Viszont a bőröm hófehér, és mindenre nagyon érzékeny. Aztán egy hete voltam az orvosnál, adott atópiás bőrre készítményt + gyógyszert. De nem tudom, hogy ezeknek a kiütéseknek mikorra kéne elmúlnia vagy elhalványodnia? Ráadásul a lábamon is volt ilyen, de az inkább csípésre hasonlított, de nagyon lassan gyógyult és ekkor jöttek ki felül is a kiütések.
2010. máj. 9. 14:31
 1/2 anonim válasza:

Szia,


igazából ez attól függ hogy milyen bőrbetegséggel állsz szemben, és az idegrendszeredtől legfőképp!

Nekem is sajnos voltak illetve vannak ilyen gondjaim. Két éve diagnosztizáltak egy ritka bőrbetegséget, amire sajnos nincs hatásos gyógyászati készítmény. A titok kulcsa az idegesség, stressz mentes élet.

Mivel a magzati korban a bőr és az idegrendszer együtt jön létre, egy sejtből alakul ki talán(nem találtam erre jobb szót), így az idegrendszered befolyásolja a bőröd. Az án pöttyeim kb. 1-1,5 év múlva múltak el teljesen, de most újabb gondom van, ami nem olyan ritka és csak a lábamon van, de ezzel is küszködöm! Múlthéten ismét voltam bőrgyógyásznál, és megpróbáltuk a fagyasztásos módszert (nem túl kellemes). Viszont a bőrgyógyászom, kért egy terheléses vércukorszint mérést mert a cukorbetegség is befolyásolja ezek szerint (már ha van cukorbetgségem, mert ez még nem derült ki). Mindenesetre, ezeket érdemes elvégeztetni, semmibe nem kerül! De legalább megnyugodhatsz!

Sok sikert, és jobbulást!

24/Nő

2010. máj. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a tartalmas választ.
2010. máj. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!