Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Coli baktérium, mitől alakulha...

Coli baktérium, mitől alakulhatott ki?

Figyelt kérdés

Sajnos Coli baktériumot találtak a vizeletemben,voltam orvosnál írt is fel gyógyszert.Az lenne a kérdésem h mitől alakulhatott ki? próbáltam használni a google-t de nem vagyok biztos benne h jól értelmeztem az olvasottakat.Tehát terjedhet nemi úton is de bárhonnan össze lehet szedni? és ha nemi úton terjed a férfi is elkaphatta csak úgy valahonnan vagy csakis egy másik nőtől?

köszönöm szépen előre is a segítséget.


2010. ápr. 29. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
rossz irányba törölted ki a fenekedet
2010. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Coli baktériumok élnek a beleinkben is, elég egyszer fordított irányba törölni a fenekedet vagy tangát viselni, vagy extrém szex és ha éppen peched van - mert nem törvényszerű, hogy ezektől azonnal átviszed a bacikat vagy hogy éppen meg is telepszenek, de esélyes - kész is a betegség.
2010. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az E.coli az ember belében élő baktérium, mint ilyen, gyakorlatilag mindenhol ott lehet a környezetedben. Elsősorban akkor terjed, ha valamit fekáliával közvetlenül fertőzöl, de máshogy is el lehet "kapni".
2010. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
uszoda, közös törülközö, nemi uton, wc..
2010. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
háziállat által is kaphatod (székletében)
2010. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!