Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jó az oscillococcinum homeopát...

Jó az oscillococcinum homeopátiás készítmény?

Figyelt kérdés
A 2 éves lányomnak érdemes adni ősztől? Amúgy épp most kezd csurogni az orra.
2008. okt. 3. 09:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5%
Ez nem hülyeség!! Mivel a szervezet le gyengul és olyankor az imznrendszernek nem elég csak a c vitamin..
2011. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha placebo, akkor csecsemőknek mitől segít? Állatoknak miért segít? Mindkettő saját tapasztalat és nem csak az én tapasztalatom...
2011. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Minden önjelölt tudósnak: [link]
2012. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
76%

Nekem bevált, pedig nem is hittem benne, amikor először vettem be, csak ragaszkodtak hozzá, hogy vegyem be, gondoltam, miért is ne.

Azóta, ha érzem, hogy kezd megtámadni valami légúti fertőzés, és időben beveszem, sohasem alakul ki, csak nagyon gyengén érzem, hogy van valami bajom, de nem gyullad be a torkom durván, nem leszek náthás, 1 nap alatt elmúlik az egész. Ha viszont nem veszem be, napokig szenvedek a torokfájás-fülfájás-nátha tüneteitől.

2013. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 tejminatorka válasza:
76%
Valami megmagyarázhatatlan élvezet olvasni, ahogy a definició szerinti semmitől képesek sokan meggyógyulni:)
2013. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek sem gyógyítanak (álatlában), hanem tüneteket enyhítenek. Mindenki magától gyógyul meg, a gyógyszer, vitamin, agykontroll vagy egyéb készítmény segíthet.
2018. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!