Szíriai halálos fertőzés?!
A hírportálok 2 dologhoz értenek remekül - a szarkeveréshez, és a pánikkeltéshez.
A cutan leishmaniasis (jól tudod, szúnyogok terjesztik, de lepkeszúnyogok, amik Magyarországon elég ritkák) egy bőrbetegség, mely ma már eredményesen gyógyítható ketonokkal, antimon-származékokkal.
Amilyen hipochonder lehetsz, gondolom azonnal felfigyelnél a bőrödön megjelenő elváltozásokra, és idejében orvoshoz is fordulnál, ha netán megfertőződnél.
By: egy orvostanhallgató.
Köszönöm a választ. Egyébként igazad van, főleg azóta figyelek jobban az ilyenekre, mióta gyógyszerallergia miatt 2 hétig voltam a kórházban. Mivel annyira csúnya volt, hogy eleinte az orvosok azt sem tudták mi a bajom. Szóval azóta ha csak egy kis piros foltot is észlelek várok 1-2 napig és ha több kezd el lenni, akkor megyek is az orvoshoz.
Említetted, hogy az orvosira jársz. Esetleg tehetek fel pár kérdést ezzel kapcsolatban ? ( privát üzenetben )
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!