Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kaptam Augmentint a torkomra,...

Kaptam Augmentint a torkomra, mert mandulagyulladásom van. A baj az, hogy nem bírom lenyelni. Hiába iszok utána vizet, akkor sem megy le. Miért?

Figyelt kérdés
Segítenétek,hogy mit csináljak hogy le tudjam nyelni?
2010. ápr. 2. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, hogy írjon fel kanalasat. Abból ugyanis pont van.
2010. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy mozogni is alig birok.

A kanalast pedig mindig kihányom.

2010. ápr. 2. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Családtag, szomszéd? Az antibiotikumot márpedig be kell venni? Az orvost fel kéne hívni és valakit elküdeni az új receptért. Ha egyáltalán péntek du. rendel. Vagy kihívod az ügyeletet, mintha nem kaptál volna már gyógyszert, és ha Augmentint akar írni, akkor szólsz neki, hogy azt ne.
2010. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2. kérdőjel helyett felkiáltó jel értendő.
2010. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem a gyógyszerrel van gond,hanem hogy nem megy le... pedig tegnap lement délután meg este,viszont reggel nem.
2010. ápr. 2. 15:56
 6/8 A kérdező kommentje:
feloldhatom vízbe?vagy valamibe?
2010. ápr. 2. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb, ha elkezdted és nem folytatod. Félbetörve se sikerül? De ha nem, akkor kell egy másik antibiotikum.
2010. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
félbe törve se,de feloldottam egy kis narancslébe(kb 1 deci) és ugy ittam meg
2010. ápr. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!