Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! Hidegrázás, de csak...

SOS! Hidegrázás, de csak hőemelkedés és dekoncentráltság! Mi ez?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kezdődött, de ma reggel szólt a párom, aki remegett és beszélni is alig tudott, hogy nagyon fázik, száraz a torka, ilyennek még nem láttam. Márt hőt: 37,7 C. Emellett tompán hall, ingerültebb a szokásosnál (ő egy nagyon nyugodt ember alapból). Hívtam mentőt (tökre megijedtem), orvost (most azt várom, hogy beérjen, akkor újra felhívom). A párom 42 éves múlt. Mi lehet ez?
2010. febr. 26. 08:11
 1/3 A kérdező kommentje:

Oké... 39-40 fokos láz lett belőle... Kapott Panadol Extrát, most alszik, jobban van, már nem fázik. Ez így elég durva volt. Sose volt ilyen... Nekem egyszer volt 40 fokos lázam, de a lázálmon kívül nem emlékszem, hogy volt-e hidegrázásom...


Pár napja influenzás tünetei voltak, de láz nélkül. Rá másnap orrfolyás stb. Harmadnap semmi, és ma meg ez.


Főzök réti legyezőfű teát, tudja esetleg valaki, hogy ez interakcióba léphet-e a paracetamollal? Nem találok utalást sehol...

2010. febr. 26. 10:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan főzz teát neki, nem lesz gond a paracetamollal együtt.
2010. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Közben tényleg nem lett :)
2010. febr. 26. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!