Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az antibiotikumot szedek az...

Az antibiotikumot szedek az leviszi a fehérje szintemet a vérképemen?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A szérum összfehérjére gondolsz? Mennyire magas?
2015. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a neve de nem az igg feherje. Eddig 9.5 olt most 18 lett...

Most kezdtem el aziwilt szedni az majd lejjebb viszi vagy pobt hogy megemeli?

Orvos mondta hogy azert emelkedett meg mert valami bakterialis fertozear kaptamkoszonom

2015. febr. 12. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Fehérje vagy fehérvérsejt?
2015. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oszinte leszek nem tudim :-(
2015. febr. 12. 23:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fehérvérsejtszám, de csak az orvosra hallgass, ha valamit nem tudsz vagy nem értsz, tőle kérdezd meg. Antibiotikumot csak akkor szedj, ha az orvos felírja! Az antibiotikum egyébként nem a vérkép javítására szolgál, hanem egyes bakteriális fertőzések ellen. A vérkép alapján pedig bizonyos megbetegedéseket lehet valószínűsíteni, ehhez is az orvosok értenek!
2015. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

természetesen orvos írta fel, az ő utasításai alapján és ideig szedtem.

Csak érdeklődtem az antibiotikum okoz e ilyet, hogy lejjebb viszi e a fehérjémet

köszi :)

2015. febr. 16. 21:56
 7/7 Csiszer Lóránt válasza:
Az antibiotikum csak egyet csinál, kiírt minden a szervezetedben, jót és rosszat egyaránt ... csakis legutolsó esetben használd, természetesen probiotikumokkal együtt szedve, hogy az immunrendszered alapját, a bélflórád visszatelepítsd. A legjobb ha nem ölöd a vírusokat antibiotikumokkal (életellenes (szerekkel)), hanem az immunrendszered erősíted (vannak natúr termékek erre), hogy az álljon ellen a fertőzéseknek. 3 éve nem szedünk a családomban antibiotikumokat és itt vagyunk. Isten áldjon!
2015. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!