Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valami nagyobb betegségre...

Valami nagyobb betegségre vissza vezethető, hogy szinte örökké megfázás, hörgő gyulladás, orrnyálka gyulladás, arcüreg gyulladás-t kap el valaki? :/

Figyelt kérdés
...
2010. febr. 9. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet allergia valamire.Nekem egy időben mindíg arcüreggyulladásom volt.Vizsgálaton kimutatták,hogy enyhén allargiás vok a kutyaszőrre,és a háziporra.

Én béres cseppet kezdtem el szedni ezután,és megállt ez a betegeskedés.Pedig előtte egy évig tartott.

Immunerősítés nem árthat...

2010. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :]
2010. febr. 9. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen!

Sok minden legyengíthati az immunokat amelyek a sejtválaszokért felelősek. A betolakodó rossz sejteket kidobja a jó erős immun, a működésképtelen immun pedig mindent befogad, semmit nem ismer fel vagy már nem tudja megvédeni magát a külső idegen sejteket.


Mi gyengítheti le az immunokat?


1. Helytelen életmód (erről rengeteg cikk, felvilágosítás még több információ kellene!)


2.) Sok STRESSZ!!!!


3. Helytelen táplálkozás, felborult bélflóra (a bél elrothadása), kialakul a Candida, meg a rák. sőt szív- és érrendszeri betegségek.


4. Gyógyszerek is kiütik az immunokat, ezt gondosan eltitkolják. A máj károsodása nemcsak az alkoholtól, hanem a gyógyszertől is LEHET!!

Hogyan lehet megtudni a máj állapotáról?

Laborleletből: GGT, GOT, GPT.

Ha a máj tönkremegy, egyre kevésbé tudja méregteleníteni a szervezetet. Vigyázni kell rá mert ez a legnagyobb méretű emberi belszerv az egész testben!


5. Gyulladásra, daganatra utaló jelek a laborleletben: MAGAS VÉRSEJT SÜLLYEDÉS.

2010. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh. Köszii. :D
2010. febr. 9. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!