Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Néha viszket a fenekem körül,...

Néha viszket a fenekem körül, viszont akkor nagyon. Mi lehet?

Figyelt kérdés

olvasgattam itt, és azt írják bélféreg,de rengeteget mosok kezet, mikor megérkezem valahova, minden evés előtt, miután állathoz nyúltam, szóval mindig!!

nem nyúlkálok állatok ürülékébe,és főleg nem eszem meg őket, sehol nem ülök a wc ülőkére,csakis itthon,

nem járok homokozóba:D


mi lehet?


2010. jan. 30. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vércukorszintedet nézték mostanában?
2010. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bélféreg nem csak homokozótól,hanem sima nem megfelelően tisztított csapvíztől is lehet,sőt mellékhelyiség(nyilvános,pl.mozi) kilincsén is lehetnek ilyen kórokozók,és ez csak 2 a millióból.A vércukor is jó hozzávetés,én azért elmennék dokihoz,ez egyáltalán nem ciki,ha kivizsgáltatod magad.26/N
2010. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát egéz éjjel nem aludtam,végig ezen agyaltam..tudm, el kéne, de annyira félek!!de el fogok menni...!


de hogy jön ide a vércukorszinetm??

2010. jan. 31. 07:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Allergia is okozhatja, pl. mosószerre, mosakodószerre, stb,
2010. jan. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy netán aranyér??
2010. jan. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:42-es vagyok,a kezdődő cukorbetegség is okozhat ilyen tüneteket,bár az is igaz,hogy akkor folyamatosan viszketne,nem csak időközönként,ezért tippeltem a bélféregre,aranyér van a családban nem is egy(ebből a szempontból nagyon gazdag a család,más szempontból...:( ),de még senki nem panaszkodott,hogy a feneke viszketett volna,inkább arra szoktak,hogy székeléskor vérzik,és kissé égető érzés.

Dokihoz nyugodt szívvel fordulj,mert minél hamarabb mész,annál könnyebb gyógyítani.Sok Sikert!!!26/N

2010. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!