Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bérescsepp mennyire hatásos?...

Bérescsepp mennyire hatásos? Vissza kell erősíteni az immunrendszerem

Figyelt kérdés
tüdőgyulladásom volt,már meggyógyultam.1 hét múlva megyek sítáborba,addig nagyon fel kell erősítenem az immunrendszerem,mert már 3 hetet hiányoztam suliból,utána sítábor,ha visszabetegszek,télleg nagyon sokat fogok a suliból hiányozni...egész nap fekszek,rengeteg forró mézes teát iszok,mivel tudom még nagyon visszaerősíteni magam??és a béres csepp ebben mennyire hatásos??ha az,veszek holnap
2010. jan. 18. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
és igaz hogy a takony segít ebben??most itt találtam a honlapon hogy valaki írta hogy hatásos..tényleg?egy legyengült szervezetnek is?
2010. jan. 18. 21:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de frissen felgyógyulva a tüdőgyulladásból, még marhára nem kéne elmenned sítáborba! A Béres-csepp nagyon jó, de nem ér semmit, ha a szervezeted leterheled egy újabb hidegsokkal. Én annakidején másfél hónapig nem tudtam munkába állni, és egy hónapig konkrétan nyomtam az ágyat nonstop, akkora tüdőgyuszim volt... Asztmás is maradtam... Szóval szerintem nem éri meg próbálkozni.
2010. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te egy hülye állat vagy, csak így utólag... meg is érdemelted sztem, hogy visszaess a tüdőgyulladásba, vagy egyszerű megfázásba, amivel ismételten hiányoztál az iskolából. Remélem a sítáborod óta megtanultad, hogy tüdőgyulladás után nem megyünk még sehová. Amikor nekem volt tüdőgyulladásom majdnem másfél hónapot feküdtem, a házból csak akkor mentem ki, amikor kivizsgálásra kellett mennem. A háziorvos jött hozzám, és szigorú ágynyugalom volt. Utána még jó egy hónapig nem engedtek a hidegben, hanem vittek ahová kellett. A tüdőgyulladás nem játék, ezt szerintem neked is elmondták a szüleid... de jó véleményem van a szüleidről is, ha három hét után kiengedtek a házból és még sítáborba is elengedtek. Csak gratulálni tudok.
2012. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!