Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Én egy Budapesti lakos vagyok....

Jockey123 kérdése:

Én egy Budapesti lakos vagyok. Az immunredszerem nagyon gyenge! Hova kéne mennem ezt kivizsgáltatni? A háziorvoson kívül.

Figyelt kérdés
Inmunrenszer

2014. júl. 14. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A háziorvoshoz. Az való erre. Ha nem tetszik a háziorvosod, akkor válts.
2014. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy magánklinikára, ha nem akarsz a háziorvosnál kezdeni.

Miben nyilvánul meg, hogy gyengének érzed az immunrendszered?

2014. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor kénytelen vagyok elmenni beutalót kérni. Abba nyilvánul meg hogy egyből beteg leszek ha hideggel érintkezek. Egész télen arcüreggyulladásom volt meg tüdőgyulladás hasmenés stb stb És például most is beteg vagyok. Pedig nem dohányzok nem iszok egészséges ételeket eszek. Immunhiányra gyanakodok és úgy hallottam hogy erre van valami injekciós kezelés
2014. júl. 14. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Diagnózis hiányában ne gyanakodj semmire. Menj el a háziorvosodhoz, el fog küldeni laborra, és kiderül van-e valami bajod. Ha tényleg szükséged lenne valamilyen immunterápiás készítményre, akkor pedig valószínűleg nem injekció formájában kapnád hanem tablettában. Pl [link]

De lehet vashiányod, vagy ezer más bajod, úgyhogy ne kombinálj előre.

2014. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Legalább egy kicsit képbe vagyok Ha a háziorvosra bízom magam az egyenlő a temetővel
2014. júl. 14. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Akkor miért tűröd el, hogy ő kezeljen? Jogod van váltani. Válts, amíg még nem fizetős az orvosválasztás.
2014. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!