Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki elkapta már a h1n1-et,...

Aki elkapta már a h1n1-et, hogy viselte? Valakinek komoly volt, vagy mindenki sima infuenzaként élte meg?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
átlagos influenza, egy hetet itthon töltöttem, izzadtam mint a ló, ittam a neocitrant mézes teát, mézes tejet, 1 hét alatt mintha kicseréltek volna.
2009. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most kaptam el!

Tegnapelőtt elkezdett fájni a torkom,felment a lázam de nem 40 fokra hanem csak 38-39 között ingadozott....különösebben nem érdekelt gondoltam kifekszem ezt a kis náthát is...aztán inkább elmentem dokihoz torokfájás csillapító gyógyszerét,de ki is vizsgált....és ott mondta h h1n1(hini :) ) először picit megijedtem,mert nem vagyok beoltva ellene plusz krónikus légúti betegségem(ashtma)van...sok folyadékot iszok megállás nélkül, a fél napomat a retyón töltöttem eddig mert annyiszor jártam pisilni:)de már kezdem magam jobban érezni,torkom még fáj és hangom sincs(anyáék örülnek neki :DD)orromat nem fújtam/fújom...csak köhögök és már lázam se annyira magas...szóval semmi komoly,csak idejében kell kezelni...:)


16/L

2009. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk végigment az egész családon. Kicsit tovább tartott, mint egy hét, a szokásos influenzánál betegebbek voltunk: brutálisabb fej- és végtagfájdalom, nagyon magas láz, nehezebben múlik. De azért nem halunk/haltunk bele, közelről sem.
2009. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a második hozzászólónak akkor jobbulást, remélem karácsonyra már jól leszel :)

én is attól félek, hogy nehogy most betegedjek meg karácsonyra, mert elég furán érzem magam, bár lehet hogy már beképzelem a sok hülyeséget :S

2009. dec. 17. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj köszönöm szépen!:)

Aranyos vagy:)

[második voltam]

2009. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én még oviban kaptam el. egész nap hánytam. elmentünk a dokihoz, utána be a kórházba. egy 5-6 napot bennt voltam. aztán rosszabbul lettem mint voltam. el kellett mennünk bp-re, annyira rosszul lettem. ott 2 hétig bennt tartottak 2 hétig vizsgáltak (sz&r volt) és utána külön szobában elzárva mindentől kb 2 hónapig. ezekre rá infúzión voltam 6-7 napig. (a nyoma még mindig ott van a kezemen :c) aztán összeestem a folyosón. itt nem tudom hogy mi történt velem, nem emlékszek semmire. de amikor felébredtem kórházi ágyon feküdtem ismét infúzión.ebben az volt még a szörnyű hogy ha mászkálni akartam, akkor vinnem kellett magammal az infúziótartó rudat v mit. ja meg a napi 4 oltás.... így visszagondolva szörnyű volt. azóta sápadt vagyok mint a fal, lefogytam, és magasvérnyomás beteg lettem . levegőt is napról napra nehezebben veszek (nemtudommiért) . szóval ja, elég sz&r volt, és most is az >.<

13/l

2015. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!