Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van most valamilyen hasmenéses...

Van most valamilyen hasmenéses virus?

Figyelt kérdés
A Párom is meg a fiaim is hasmenéssel küszködnek!
2008. júl. 19. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasmenésem van 2 napja állandóan fáj a hasam.

Először azt hittem hogy a tehéntejtől van amit a hasfájásom előtt ittam.Csak aztán anyám is meg a szomszéd is hasmenésben szenved.

Szerintem virus van!Azért te vigyázzál mert ez fertőző és a WC-t minden hasmenés után fertőtlenítsétek le mert ha nincs lefertőtlenítve akkor az egészséges emberek is elkapják akik utána ráülnek a WC-re.

2008. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az én unokatesómnak és a fiának is van.
2008. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

húúú ennek nem örülök!A kisebbik kisfiam 2 hónapja mikor utoljára hasmenésben szenvedett kórházba is került!:(Remélem most nem fog!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2008. júl. 19. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Rajtam és a páromon is kijött a hasmenés, pont amikor nyaraltunk, az első 2 nap ezzel telt. Végül a gyógyszertári ügyeleten szereztünk gyógyszert... :S
2008. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen! nekem most múlt el, szerencsére.
2008. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 hónapja hasmenésben szenvedett a fiad és korházbakerült?

Akkor volt az a rotavírus.Azt én is elkaptam pár hónappal ezelőtt körbehánytam a lakást aztán pedig rosszullettem hogy menni sem tudtam majdnem kórházba kerültem.A háziorvosom azóta is emlegeti hogy ugy néztem ki mint egy hulla az ágyban és most a betegségeimet ahogy hasonlítsa hogy ahoz képest a mostani hasmenésem semmi. :) De azért írt ki gyógyzert

2008. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen akkor volt Rota virus fertözés!az unokaöcsém(2éves)is elkapta!De a kisfiamnál(szintén 2 éves)érdekes mód nem mutatták ki!Állitólag nem az volt neki!:o

Közben a fiúk mára jobban lettek,este viszont nekem ment a hasam!De szegény Párom már 3.napja(!!!) szenved!:(Dokihoz viszont nem hajlandó elmenni!:S

2008. júl. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!