Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Péniszem makkján piros...

A Péniszem makkján piros pöttyök jelentek meg és az alatta lévő bőr hámlik. Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete észrevettem hogy a makkomon piros pöttyök jelennek meg nem első esett volt és nem estem kétségbe,nem törődtem vele.3 nappal később észrevettem hogy egyre kevesebb piros pötty van de a makkom alatti rész elkezdett hámlani fehér bőr darabok voltak rajta amiket könnyen le tudtam mosni kisebb piros foltok jelentek meg ott amin nem volt bőr mert ugye onnan hámlott le és ha elkezdtem húzni akkor jött vele a többi bőr is. Kérlek Segitsetek! 14/F

2014. febr. 2. 23:01
1 2
 1/13 anonim válasza:

Gomba. Menj el a helyi SZTK-ba a nemibeteg gondozóhoz. Én ezt javaslom, főleg ha szexuális viszonyban kaptad el, mert akkor lehet hogy mást is elkaptál, és ha a gondozóhoz elmész akkor neki kötelező MINDENre ki vizsgálni, vérvétel, tenyésztes stb.


Ám ha nem mersz elmenni és nem feltételezed hogy lenne más probléma, akkor pénisz gomba kenőcsöket vény nélkül lehet a gyógyszertárban kapni, kb ezer forint. Ajánlom a Canesten kenőcsöt.

2014. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jah, meg ha már dokihoz mész adass be magadnak HPV elleni oltást.
2014. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
canestent ne, csak ha az orvos adja!...bőr-és nemibeteg gondozóba menj el! De ha a gyerekorvosoddal beszélsz csak az is jobb, mint a semmi
2014. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hpv oltás nem rossz ötlet, ha a kölyöknek van pár tízezre vagy mázlista és olyan környéken él, ahol az önkormányzat támogatja az oltást!
2014. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Háziorvost én nem ajánlanám, nekem is volt hasonló problémám és én se mertem az orvosomnak ezt elpanaszolni, mert azért mégis csak ő az orvosod 18 éves korodig, és azért ez kellemetlen. Én egyből elmentem a gondozóhoz, tenyésztést vettek és 2 hét múlva hívtak vissza ahol már mondták is az eredményt, de addigra már elmúlt mivel az orvos sejtette a problémát és a vizsgálat elött már felírta a gyógyszert.
2014. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
HPV-t nem a lányoknak adják? ?
2014. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat! a Piros pöttyök eltűntek viszont a Hámlás erőteljesebben jelentkezett!:S
2014. febr. 3. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Szexuális kapcsolatod volt?
2014. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem volt.
2014. febr. 5. 16:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Megszűnt a probléma? Ha szexuális kapcsolatod nem volt, akkor nyilván nem STD. Mondjuk nem vagyok orvos.
2014. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!