Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valakinek volt már középfül...

Valakinek volt már középfül gyulladása? Meddig tart ez a betegség?

Figyelt kérdés
Csak antibiotikumot kaptam rá, hétfőn, de elég levert vagyok, étvágytalan. Az orvos azt mondta, hogy ha nem múlik, akkor gégészet, de elfelejtettem megkérdezni, hogy mennyi időt kell várni. Valaki tud segíteni? Vasárnap veszem be az utolsó bogyót.

2014. jan. 29. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én fullorrgegeszhez mentem volna, az tudja a legjobban. Háziorvos csak egy belgyógyász aki receptet, beutalot ír. Amúgy 1hetet várj vele kB addig tart a kúra is. Sztem ha nem múlik el felszurjak. Nekem külső volt ami nem olyan komoly, szovodmennyekkel nem jár, de leszivtak azonnal pedig pár napja fájt... Csak én nem pazaroltam az időmet haziorvosra...
2014. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia.Hogy vagy kedves kerdezo?

Nekem eppen most zajlik egy savos kozepfulgyulladas, de borzaszto, mar lazas is voltam ma.Allitolag hosszu folyamat, antib. utan is fuldugulas 3hetig.

Folyik is a fuled? megirnad milyen antibiotikumot irtak fel?

2014. jan. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát, nekem nem ennyire durva, vaszárnaptól van, és ma megyek délelőtt a fülészetre. Nincs úgy lázam, meg nem fáj már, csak ez a dugulás. Háziorvos írt fel Curam Duo nevű antibogyót, de szerintem nem hat. Mondjuk mandulagyulladásomra jó volt. Hát, meglátjuk.

Gyógyuást neked! :-)

2014. jan. 31. 07:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia.Orulok, hogy visszairtal.

Esetleg folyadek is van a fuledben, valadekozik?

Curam Duo jo szokott lenni kozepfulgyulladasra, csak nem mindig eleg es kombinalni kell. Sajnos az orvosok nem szeretnek felirni antibiotikumot.En meg gyerekkent rengeteget kellett hasznaljak a mandulam miatt es ezert most is csak nagy dozis segit.

Ird meg kerlek mi volt delelott a fuleszeten es milyen kezelest kaptal? Sajnos nekem a mostani kezeles nem sokat er ezert is vagyok kivancsi neked mit ajanlanak!

2014. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hello! Hát, nem voltam elájulva a csodálattól a fülész palitól, persze szakrendelés. Kb 10 másodpercet voltam bent, azt mondta, hogy melegítsem, kálciumot szedjek, de nem is mondta, milyet, mennyit, meg fújjak befogott orral. Hát, mivel melózom, ez melegítés dolog nem nagyon játszott, meg fújkálom, recseg-ropog, de nem dugul ki. Ja meg hogy Nasivinezzek, amit nem nagyon értek, de mindegy. Szóval még mindig tré a helyzet, szerdán visszamegyek, de ha pl fel akarja szúrni, akkor tuti elmek magándokihoz, mer ezekben a szakrendelősökben nem nagyon bízok. Az egyik kollégám azt mondta, hogy neki nem ajánlották a melegítést, hanem ilyen gyulladás csökkentő gézt raktak a fülébe, az hozta helyre. Úgyhogy most nem nagyon vágom, mi az igaz. Neked jobb már?
2014. febr. 3. 09:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlo, mint neked, egy cipoben jarunk.

Nekem is nasivint mondtak es melegitest, de nem segit. Allitolag azert jo az orrcsepp, mert ertagito es konnyebben megindulhat a valadek, ha probalod fujni, de nekem nem jon ossze sajnos.

megkerdezhetem hol voltal szakrendelesen?

En sem vagyok megelegedve az ittenivel, (szegedi uton), en is maganon gondolkodom.

beszeljunk azert hogy vagy, vagyunk? hatha valamelyikunk tobbre jut es tud segiteni a masiknak.

Jobbulast kivanok

2014. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én Újpesten voltam, de hát én sem hiszem, hogy ezek a dolgok használnak, amiket mondott. Meg az is fura, hogy ebben a világban még itt tartunk, hogy melegítés, meg ilyenek, hát kinek van erre ideje. Mindegy, szerdán visszamek, kiderül. Majd írok, mi volt. Neked is gyógyulást! :-)
2014. febr. 3. 11:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Koszi szepen, Neked is gyogyulast!

Teljes mertekben igazad van a melegitest illetoen.

Varom, hogy irj mi volt szerdan es hogy vagy!

A legjobbakat!:-)

2014. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ma nem tudok visszamenni, nincs időm, marad a péntek. Hallottam, hogy ha kezd begyulladni a fül, akkor vékony gézbe kell tenni egy akkora fokhagymát, hogy ott maradjon, két-három órát, állítólag jó. Én beleraktam, de hát nekem már nincs szerintem gyulladásban, csak eldugulós állapotban van. De állítólag hatásos, ha van gyulladásotok, érdemes kipróbálni.
2014. febr. 5. 10:46
 10/11 anonim ***** válasza:
szia. Sajnos nem jo ha halogatod, mert en is ugy jartam es vegul atment savos kozepfulgyulladasba. Majd irok kesobb priviben, hogy mit csinalhatnal. Vannak otleteim (orvostol).Kivancsi lettem volna mire jutsz.
2014. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!