Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy külföldön...

Miért van az hogy külföldön (németország, anglia) nem lehet semmit hallani a h1n1-ről, nincs az a pánikkeltés, Magyarországon meg a csapból is ez folyik?

Figyelt kérdés
én itt németországban élek, és nem nagyon lehet róla hallani, most beszéltem egyik ismerősömmel aki Londonban él, ő is azt mondta hogy ott sem lehet róla hallani. ha meg megnézem a magyar híradót illetve netes híroldalakat akkor csak erről van szó szinte.
2009. dec. 4. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert így van valami amivel el van foglalva a nép. Egy cég pedig (akim mellesleg most vizsgálnak nem éppen tiszta ügyei miatt) pedig milliárdokat kereshet az oltóanyaggal.
2009. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hááát....igazából jókérdés. a fejlett országokban több a fertőzött, és több a halottak száma is. németország, anglia....de azért tegyük hozzá, h kicsit nagyobb országok is, mint magyarország. igazából nemtom mért megy magyarországon ez a pánikkeltés, de már a könyökömkön jön ki. most hallottam h délen már el is múlt az influenza, alig várom h végre ittis elmúljon, és ne ezzel legyen tele minden.
2009. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez nagyon jó példa arra, hogy hogyan működik a demokrácia!

Ahol működik ott informálják az embereket, és onnantól mindenkinek a szive joga, hogy eldöntse, hogy mit szeretne, nem pedig a szájukba rágják ezerszer, hogy neked ezt kell tenned, mert neked ez a jó!

Döntenek (teljes felelősségük tudatában), és viselik a következményeket(teljes felelősségük tudatában) !

2009. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mo.-on azért megy a pánikkeltés, mert el kellene adni az előre legyártott sok-sok vakcinát.
2009. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
egyetertek az elozovel, de a politikarol valo figyelemeltereles sem utolso szerintem.
2009. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a francia tévében folyamatosan nyomják a reklámot, hogy oltasd be magad.

és emlékezz nyáron, mi volt dél-amerikában...

2009. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13.10-es nagyon jót írt, nemkéne őt lepontozni. teljesen igaza van. ne pontozzátok őt le, csakmert ti magyarországon éltek, és nektek a haza szent és sérthetetlen. ha egyszer ez a haza olyan amilyen, azt észre kell venni.....
2009. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

13:10 vagyok

a kérdező véleményt kérdezett, és én elmondtam az enyémet.

Mindenkinek jogában áll. Azt, hogy ez miatt valaki lepontoz, vagy sem cseppet sem érdekel, mindenesetre nagyon köszönöm a kiállást.

2009. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy Németországban a gazdagabb embereket másfajta oltóanyaggal oltották, emiatt volt ott zűr. És hogy ott is meg egész Európában szkeptikusak az oltással kapcsolatban.
2009. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
itt az volt a "botrány" hogy állítólag a politikusokat másféle vakcinával oltották be.(ez kb másfél hónapja volt) de azóta én semmit nem is hallottam magáról a betegségről itt. csak azért tettem fel a kérdést mert ha a magyar oldalakt olvasom komolyan teljesen bepánikolok, hogy úristen mi lesz ha nem oltatok, de ha nem olvasok és nézek magyar médiát nem érzem olyan vészesnek a helyzetet.
2009. dec. 4. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!