Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fáj a fejem, lázas vagyok...

Fáj a fejem, lázas vagyok (38,6) nagyon gyengének érzem magam, iszonyatos a közérzetem. Bár ha kezd hatni a lázcsillapitó akkor jobban érzem magam étvágyam is van, és ettem is rendesen. Ez influenza?

Figyelt kérdés
De mikor ledőlök az ágyba, egyből kezdek forrósodni, és csak egyre rosszabbul érzem magam. Hogyan kúráljam itthon magam? Vizes rongyot raktam csuklómra, a bokáimra, homlokomra, de nem igazán csökken a testhőmérsékletem. Iszok sok mézes teát, anya főzött isteni házi tyúkhúslevest, abból is megettem 2 tányérral. Mit mondotok mit tegyek még?
2009. nov. 28. 15:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
24%

Hát így távolról...

...nem is tudom várj egy kicsit.

...hát igen. CPU 52fokC, HDD 39fokC. Ez bizony influenza !

2010. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!