Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Biztos,...

Mi lehet a bajom? Biztos, hogy valami vírus. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Tegnap este 8-tól éjjel 2-ig folyamatosan hánytam és egyszerre hasmenésem is volt, vízállagú. Amikor már nem jött belőlem semmi még akkor is hánytam... nagyjából 13x, mostmár csak félóránként kell. Van egy kicsi hőemelkedésem is. Az egész család ilyen beteg, szóval biztos, hogy vírus.

Igyak vizet egyáltalán? Úgyis kihányom...


2013. dec. 16. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is elkaptam egy éve. Nekem a kamilla tea vált be. De ne egyszerre idd meg az egész bögrével, mert úgy rögtön visszajön. Hanem kb jó másfél óra hosszáig csak apránként kortyolgasd. Egyedül így maradt meg bennem. Ha nem múlik reggelre el, menj orvoshoz. Ő ír fel Normafloret, az is nagyon jó.
2013. dec. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még mindig van egy kis hányingerem, fáj a fejem is és éjszaka kb 20x voltam mosdóban.
2013. dec. 16. 07:58
 3/3 anonim ***** válasza:
mostmár jobban vagy? jól elkaptad ezt :(
2013. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!