Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az baj, ha én sosem szedek...

Az baj, ha én sosem szedek gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Most vagyok túl egy bő kéthetes betegségen. Voltam orvosnál, fel is írt, de valamiért nem váltottam ki, nem szeretem a gyógyszereket.. Magától elmúlt a betegségem. Viszont szerintetek kellene bevennem valamit köhögésre? Most eléggé köhögök, szárazon, de 2 napja kezdődött, azóta ez is enyhült. Kellene kiváltanom valamit? Hülyeség szerintetek hagyni, hogy magamtól kigyógyuljak? (Igazán súlyos betegségem még nem volt, most nem is erre gondolok). 18L
2013. dec. 9. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami köptetőt, C vitamint azért vegyél be. Ha nem vagy lázas, akkor nem kell komolyabb gyógyszer. Viszont ha lázas lennél és 3 napnál tovább tart, akkor már kell.
2013. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj, mert nem mi vagyunk két hétig betegek, hanem te, nem mi fogunk visszaesni és egy négynapos szünet helyett akár hónapokat otthon tölteni betegen.

A gyógyszer, ha megfelelő mennyiségben szeded, a javadat szolgálja, te döntesz, hogy szeretnél sokat magadban szenvedni, vagy beveszed. Ha nem vagy allergiás, akkor csak magadnak ártasz, hogy sokat hagysz kis a suliból, meg sokáig vagy beteg...

2013. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 automatakoktel ***** válasza:
24%

Én sem szedek sosem gyógyszert. Elég ha csak megnézed a statisztikákat a gyógyszermellékhatások általi hatásokról. Egy sima betegségnél nincs rá szükséged.


Egyik kedvencem a lázcsillapító. Amivel pont az immun alap patogénirtóját nyomják vissza. :)


Ugyanakkor van sokminden amiket használhatsz. Pl ezüstkolloid, moksa elixír, aloe vera, meg még kitudja mennyi minden jódolog van. Csak hogy ezekböl a gyógyszeripar nem tud pénzt csinálni, mivel nem övéké a kizárólagos forgalmazási jog. Így az orvosok sem ajánlhatják ezeket. Nemrég hallottam egy hónap alatt magyarországon hárman adták vissza az orvosi diplomájukat, hogy köszönik szépen ök ebben nem vesznek részt.

2013. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!