Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet az, hogy az...

Mitől lehet az, hogy az aranyér mellett folyásom van?

Figyelt kérdés
Amióta változó korban vagyok, kint van az aranyerem, ami nem fáj, viszont azóta ha puffasztó dolgot eszek, vagy keményebb a székletem, mindig valamiféle sárgás folyásom van ott hátul.Volt már valakinek ilyen problémája?Mitől lehet?
2009. nov. 6. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy aranyered van és nem VÉGBÉLRÁKOD?


Orvos Látott???

2009. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, nekem évek óta van aranyerem, nagyon szokott fájni, de "folyást" nem okozott. Előfordul váladékozás, ha az aranyér begyullad, de az fáj és viszket is, úgyhogy azt éreznéd. Epéd rendben van?? Egyébként ha a végbél záróizmai meglazulnak (aranyérrel együtt járhat), az okozhat széklet-szennyezést, nem lehet hogy erről van szó?

Esetleg nem ártana felkeresni egy szakorvost.

2009. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a reparon kúp meg a DOXIPROCT kenőcs nem változtat menj orovoshoz, de egyet értek az előttem szólókkal, az aranyér rohadtul fájna.
2010. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!