Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Állandóan pukiznom kell....

Állandóan pukiznom kell. Ennek mi az oka, és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Néha alig tudom visszatartani, elég kellemetlen...

2013. aug. 28. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi tejet/tejterméket fogyasztasz?

Amint beszüntettem a tejivást, azonnal megszűnt az ilyen panaszom.


Ha nem az, akkor érdemes lenne étkezési naplót vezetned. Mikor mit ettél, mikor milyen panaszaid voltak. Utána egyes csoportokat átmenetileg kiiktatni, és figyelni, van-e változás.

2013. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mostanában rengeteg tejterméket fogyasztottam annak ellenére, hogy tejérzékenység gyanúm van. Én is próbálok most leállni róla... Remélem abbamarad ez a folyamatos szélgörcs...
2013. aug. 28. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor az a megoldás, hogy leállsz a tej fogyasztásával... Én mértékkel eszek sajtot, néha 1-1 kefírt, tejfölt/túrót ritkán. A tejet hagytam ki, és szinte azonnal megszűntek a panaszaim.
2013. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
stadalax
2013. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Stadalax hashajtó, nekem meg nincs székrekedésem, csak folytonos pukizás...

Leállok a tejről...

2013. aug. 28. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
azért, mert tele vagy anyaggal, csak azért mondtam a hashajtót...szerintem, én is fingolászok össze vissza sokszor, bár hashajtóval nem próbálkoztam.
2013. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sok gyümölcs?!
2013. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!