Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit kell tudni egy AIDS tesztről?

Mit kell tudni egy AIDS tesztről?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy hol, hogyan folyik egy ilyen teszt? A neten annyi egymástól eltérő információt olvasni hogy az ember nem tudja melyiknek higgyen. Úgy olvastam, hogy az anonim teszt ingyenes. Ez igaz? Örülnék egy olyan válasznak ami tapasztalatokon nyugszik.

2013. aug. 23. 12:13
 1/2 twotrick777 válasza:

Helló,


nyáron voltam a Karolina úton AIDS szűrésen. Teljesen ingyenes (van egy adomány láda aki úgy gondolja), okmányt nem kérnek. Eredmény 7-10 napon belül várható (nekem 8 nap múlva küldték meg), amit kérhetsz e-mailen keresztül is. Maximum 10 perc volt az egész, szóval ha bizonytalan vagy ne hezitálj, nagyon korrektek. Ha van még kérdés írd meg nyugodtan!


2t777

2013. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!:)
2013. aug. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!