Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szalmonellás a párom. Mikor...

Szalmonellás a párom. Mikor találkozhatunk és hogyan terjed? Ha megölel akkor már elkapom? A többiről nem is beszélve. Mikor válik fertőzésmentessé?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegény tífuszos Mary egész életén át terjesztette a szalmonellát,és mivel nem engedte magát megműtetni elmegyógyintézetbe zárták élete végéig.Remélem nem ilyen sorsot kívánsz a párodnak.
2013. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párod, mint haszonállat??! :D
2013. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem attól kell félni hogy te elkapod, hanem hogy neki annyira le van amortizálva a immunrendszere, hogy egy sima nátha, is halálos lehet.

Tehát ha találkoztok is, maszk, és alapos fertőtlenítés...


[link]

2013. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy légtérben is elkaphatjátok, sőt, ha együtt kiszívjátok a tojásokat. Persze, a vadászgörény élete szomorú, és jobb, ha sztrájkoltok, és kitörtök abból, hogy haszonállatok legyetek, szabadítsátok ki a a vadászgörényt!


1. Hogy lehet ilyen orbitális baromságot kérdezni? Google --> szalmonella

2. Ha a párod haszonállat, akkor te is az vagy?

2013. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem csináltok kakis szexet, akkor szerintem nem lesz gond, de olvass már utána, mert nem nagyon vagy képben.:

[link]


Én nem olvastam el, de úgy tudom, hogy szalmonella leginkább tojással, krémekkel, de hússal is terjedhet. (megeszed a fertőzött kaját és megbetegít) És ugye a gyomor, bélrendszerben vannak ezek a bacik, szóval kakival távozik, meg ott is vizsgálják.

2013. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ti milyen haszonállatról beszéltek? :D

Ha rossz témakörben van a kérdés, valószínűleg azért, mert az előző kérdést amit kiírtam, az a csirkével kapcsolatos volt, most meg nem figyeltem.

De természetesen haszonállatok vagyunk mindketten. ;) .....

2013. jún. 25. 14:29
 7/7 estibálint ***** válasza:
A szalmonella emberről emberre a kakis sexen és a csókon kívül tudtommal nem nagyon terjedhet.
2013. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!