Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázás. Attól még menjek...

Megfázás. Attól még menjek suliba, nem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
ha nem maradsz le sokról, akkor ne
2009. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha csak egyszerű megfázás és nem valami vírus,akkor menj.Persze csak ha nem érzed rosszul magad.
2009. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy lázas, akkor mehetsz.
2009. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
55%
dehogy mész nelegyél már birka ha csak egyet tüsszögök én már nem meek reggel xD
2009. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%
A megfázás először egy hétköznapi dolognak tűnik és csak legyintünk mondván majd elmúlik. Én is így gondoltam, aztán történt valami ami miatt mégis átkozom magam. Egy talpon kihordott influenza vagy nátha ugyanis szövődményeket eredményezhet. Nekem például a szívemre húzódott és egy kisebb vízhólyag alakult ki rajta. Az orvosok megállapították, hogy nagy valószínűséggel egy talpon kihordott betegség eredménye. Szerencsére eddig nem okozott különösebb problémát, de ennek fényében még inkább odafigyelek az egészségem megőrzésére. Nem megijeszteni akarlak, csak figyelmeztetni, hogy mindenképpen érdemesebb lenne kifeküdnöd. Ennek a fene sem tréfa.
2009. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%
sajnos anno én is könnyelmű voltam. mindig elmentem megfázva suliba és azóta kb havonta beteg vagyok és egy nátha 2 hét mulva se múlik el....
2010. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menjél. az hogy mész suliba, még nem jelenti azt hogy magasról lesz**od a dolgot. ha hazaérsz a suliból gőzölj, igyál sok mézesteát, vegyél forró fürdőkét és melegen öltözz fel mikor elindulsz a suliba. és tesire kérj felmentést anyukádtól
2010. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!