Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem baj ha elfolytom a betegsé...

Nem baj ha elfolytom a betegséget?

Figyelt kérdés

Tegnap óta majd meghalok ugy fáj a torkom ,csíp, alig bírok nyelni ,minden bajom van ,láz semmi más tünet!

Este bevettem Kalmopyrint ,meg ma is meg C vitamin természetesen .Ja meg Tantum verde torokfertőtlenítőt

Nem baj ha ahogy kijön már el is folytom ,nos nem tehetem meg hogy beteg legyek ,mert van 2 kisgyerekünk tehát nem kéne hogy elkapják!

Meg maszk van a szám előtt!!


2013. máj. 9. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, sőt még az elején kell elkapni, mielőtt ledönt a betegség. Sok-sok C-vitmain, cink, mézes tea. Jobbulást!
2013. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én grapefruitmag cseppre esküszöm, nagyon bevált nálunk, nem durvulnak el annyira a betegségek, illetve ha érzem h kezdődik valami, akkor napi 3x iszok 10-15 cseppet pár napig és ki se szokott jönni a betegség! Ha gyerekeid vannak ez nekik is nagyon jó immunerősítő meg vírus- és baktériumölő.
2013. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A helyesírást se fo-J-tsd el! :))) Bocsánat, de a fojtás nem "ly"-os "jé".

Amúgy a kérdéshez, mert nem troll vagyok: a legjobban teszi az ember, ha nem hagyja elhatalmasodni, kitörni az influenzás tüneteket. Lehet, hogy elhúzódónak fog tűnni, de semmivel sem járnál jobban, ha hagynád, hogy ledöntsön a takonykór.

2013. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!