Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beteg vagyok, mit csináljak?

Beteg vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma egész nap fújtam az orromat és fáj a torkom. Nem akarok hiányozni a suliból, csütörtökön és pénteken semmiképp. Szerdán meg úgyse kell menni suliba. Szerintetek elmenjek orvoshoz? Úgyis csak igazolást írna, semmilyen gyógyszert nem szokott felírni, és akkor csak kedden nem mennék, van ennek értelme? Ma elég rosszul voltam, nem lenne jó holnap is így szenvedni, de két nap alatt meg tudok gyógyulni? Lécci segítsetek. 15/L

2013. ápr. 29. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem árt suliba menned...


Mióta vagy beteg? Ha 1 hétnél régebb óta tart akkor viszont menj el.

Nekem se szoktak gyógyszert írni. /4 éve nem,most kaptam először/ Nekem 2 hete Hétfőn kezdődött az orr fújás. Múlt hét Hétfőn már fájt a torkom köhögtem stb. akkor írt fel antibiotikumot. Jó mondjuk most se tökéletes de jobb mint múlt héten!


Mi lesz, hogy annyira nem akarsz hiányozni? Nem hiszem, hogy annyira tanulni akarsz- nem akarsz lemaradni.

Lehet jobb lenne pár napot itthon pihenni.


Nekem jövő héten érettségi én múlt héten így maradtam itthon.

18l

2013. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma kezdődött az egész, tegnap este kicsit fáradtabb voltam, mint szoktam. A sulimban tánc bemutató lesz, és ezen a héten mondják el, hogy lesz az egész, miben kell lenni, párválasztás, ilyenek.
2013. ápr. 29. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Végül bementél? Én mindig bementem, amikor így voltam mint te, de én két nap alatt mindig kijöttem belőle így is.

Gyógyszer erre nem kell, csak sok zsepi

2013. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mentem be, mert rosszabbul vagyok:( csak az orvos tuti kiír egész hétre:(
2013. ápr. 30. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!