Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A bárányhimlő védettséget...

A bárányhimlő védettséget lehet örökölni?

Figyelt kérdés
Vagyis nekem anyukám és apukám is volt annó bárányhimlős és mikor volt bárányhimlő járvány az oviban suliban ugyan úgy mentünk de sosem kaptuk el. Tudom hogy később veszélyes

2013. ápr. 28. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A védettséget nem lehet örökölni,azt mindenki maga szerzi meg. Vannak azonban esetek,amikor egy fertőző betegségen tünetszegényen esik át valaki. Én így voltam már bárányhimlős,rubeolás és mumpszos is.Ha szerencséd van így történt veled is.
2013. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm is igy volt. Anuykája ovónő és akkor is hordta be amikor már iskolás volt, mégsem kapta el soha. Védettséget nem lehet örökölni, scak reménykedni hogy nem kapod el felnött korban. Egyébként ygakori hogy felnöttként másodszor is elkapja az ember. A mai kisgyerekeket már oltják ellene járj utána ennek hogy nem ajánlatosabb-e ilyenkor beadni ezt az oltást hoyg ne is kapd el.
2013. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!