Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nincs még ellenszere a...

Miért nincs még ellenszere a ráknak?

Figyelt kérdés

Most hogy az egyik ismerősöm kiderült hogy rákos, elgondolkoztam rajta.

Szerintem már van, csak a kormány "nagy emberek" eltitkolják. Ugye volt ez a csippezés dolog, hogy injekcióval beadják. Nem tudom igaz-e és lesz ilyen vagy van, de ha ilyet kitalálnak akkor TUTI meg van az ellenszer. Csak hát elnépesedést akarják így megállítani? Miért ilyenek?

Számomra hihetetlen ez az egész.

Ti mit gondoltok erről?


(remélem értitek mire gondolok)



2013. ápr. 27. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sok rokonom... na jó, mindenki rákban halt meg. Az összes felmenőm, így talán nekem is jó esélyem van rá. Engem is izgat a téma. Nem hinném, hogy abban a korban, amelyben élünk, ne lennének meg az ehhez szükséges kutatási anyagok. Én is azt gondolom, hogy már megvan az ellenszer. Erről eszembe jut egy felvetés:


Remélhetőleg nem azt fogja megélni az emberiség, hogy meglesz a rákellenszere, hanem azt, hogy nem lesz titkos.

2013. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet azért merült fel bennem ez a kérdés mert magam alatt vagyok nagyon, de nem akarom elhinni hogy még nincs ilyen... nem akarom elveszteni ezt a személyt....

14/L

2013. ápr. 27. 22:19
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Biztos nem a túlnépesedés ellen van.. Nagyon sokféle betegség ez, van olyan része, amit gyógyítanak, van, amit még nem. Van gyors és van olyan, ami évtizedekig tartó káros hatás következménye.
2013. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van, lehet, hogy az AIDS-nek is van. Valószínűleg tengernyi dolgot titkolnak el előlünk.

De a rák ellen nagyon nehéz védekezni, mert daganatos megbetegedés során az ember saját sejtjei szaporodnak túl, nem funkcionálnak rendesen, és úgymond beleolvadnak a környezetükbe. Sok esetben nem lehet eltávolítani, a kemoterápia pedig roncsolja az egészséges sejteket is.

2013. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

A "rák" a hámeredetű rosszindulatú daganatos megbetegedések (malignoma) magyar gyűjtőneve. Már ebből is sokféle van, amelyek közül több is egészen jól kezelhető.

A laikus nyelv rendszerint (ugyan helytelenül) minden rosszindulatú szövetszaporulatra ezt a kifejezést használja, valószínűleg te is. Ebben az esetben viszont még több fajta nagyon különböző betegségről van szó. Ebből a szempontból nagyon pongyolán fogalmaztad meg a kérdést.

Egyébként azon elgondolkoztál, hogy mennyire nehéz lenne egy ilyen típusú felfedezést eltitkolni? Vagy hogy mekkora anyagi kárt okozna az eltitkolás? Vagy hogy mi értelme lenne egyáltalán a titkolásnak?

2013. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Nincs ellenszere, mert nincs olyan betegség, hogy "a rák", rengeteg különböző szövetszaporulatot (ahogy az előző írta) nevezünk így. Tehát ahány fajta, anniy "ellenszer" kéne.
2013. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hogy akkor miert titkolnak el? Miert szerinted minden fel van fedve? Annyi mindent eltitkolnak hogy el sem tudod képzelni!

Egyebkent nem az erdekelt volna hogy a rak egy gyujtofogalom. Magasrol teszek ra! A kerdes nem ez volt.

2013. ápr. 28. 10:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Sokszor mondták már, megvan a tumor ellenszere, aztán még sem lett jó a felfedezés. Bizony olcsóbb lenne adni a betegeknek a gyógyszert, mint a drága kemoterápiát, sugár kezelést. Ha az EÜ. nagyon csóró, akkor is átcsoportosítják az onkológiák részére a pénzt, inkább elveszik máshonnan.Amiről írsz, arról már én is hallottam.

Tudod hol? Árubemutatókon, és olyan helyeken, ahol van érintett a témában. Nem is hiszed, egy rákos betegre mennyi mindent akarnak rátukmálni, mert ettől meggyógyul.

Persze, mindezt, aranyárban. Tapasztalatból tudom.

Csak én nem hiszek a csoda készítményekben.

2013. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát olyan ami minden emberen működne olyan tudomásom szerint nincs, de a mai napig is rengeteg kutatás foglalkozik ezzel, igen jó eredményel. Pl Pécsen is van egy kutatás ami egereken 80% feletti eredményt mutat. (Ők valami érképződsgátló szerrel kíséleteznek)


Meg van valami nehéz vizes eljárás is, ami szerintem itt magyarországon is elérhető.


Meg van egy csomó gyógynövény, amit igénybe lehet venni.

Halottam egy történetet, hogy valaki átált vércsoport szerinti étkezésre, mert hogy A, B, 0, vércsoportnak más-más típusú ételek kedvezenek, vagy másképp ugy tudom mondani hogy bizonyos ételektől erősebb lesz az immunrendszer.... Nah a történet lényege annyi hogy az ilettő aki rákosan kezdte el ezt a kurát(ő maga járt utánna, végeztette el a viszgálatokat, fizette a doktorokat) meggyógyult, és azóta könyvet is írt róla.


Úgy hogy ha valaki nagyon akar akkor szerintem meg tud gyógyulni, főleg a 21.században, mert hogy itt nagyon jó életünk van, még magyarországon is :D

2013. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van. Gyógyítják h2o2-vel, c-vitaminnal (nagy dózis intravenásan), és szódabikarbónával. Fontos lehet tudni hogy mindegyik tumor belsejében candida van, tehát a rák is csak a savas közegben tud meglenni. Más érdekesség, hogy a tumor szeret ott lenni ahol a parabének, nehézfémek szeretnek leragadni.
2013. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!