Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokgyulladás tünetei? A...

Torokgyulladás tünetei? A fokhagyma segít, de ezt helyettesíthetem vörös/lila hagymával?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a torkom amikor nyelek és ha ásítok...Tavaly volt ilyen problémám,akkor torokgyulladásom volt.De nem tudom más tünete van-e,nekem folyik az orrom...Vajon torokgyuszim lehet megint??:(:(

A másik kérdésem,pedig az hogy a fokhagymás kenyér megfázás esetén ajánlott.Én fokhagymát nem ehetek,mert allergiás vagyok rá és rosszul leszek tőle.Vörös és lila hagymával helyettesíthetem-e a fokhagymát?

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. szept. 19. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyma teát igyál. az csodát tud tenni. (lilahagymából)
2009. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ha csodát tesz mindenképp kipróbálom,nem akarok hiányozni suliból:D de hogy kell csinálni?

köszi a választ.

2009. szept. 19. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:

úgykell csinálni, h forralsz vizet, kb fél litert, belevágsz egy fél vöröshagymát, így félbe, nemkell felszeletelni a fél hagymát, és felforralod a vízzel. aztán megiszod. borzalmas íze lesz, arra készülj fel. de én eddig mindig 2 nap alatt meggyógyultam tőle.

arra figyelj h egyszerre ne igyál sokat, pl reggel egy pohárral és este egy pohárral. ennél többet ne, és egyszerre egy pohárnál többet ne, mert különben hasad fájni fog, és a napod nagyrészét lehet h a wcn töltöd.)

2009. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!