Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida gomba, hormonzavar...

Candida gomba, hormonzavar vagy esetleg más? Tüneteim lentebb.

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem félidősen, az akkori párommal szét váltunk, mert nem tudtuk feldolgozni együtt a történteket.

Én két hónapja váltottam partnert.

Nem olyan rég voltunk először együtt persze védekezve, de az belém szakadt. Abba is hagytuk. Viszont az óvszer teteje másnap jött ki csak. :(

Elkezdtem különféle tüneteket produkálni.

Nyálam hol van hol alig. Mintha lenne benne valami.

Lent pedig először áttetsző de nyúlós ragacsos folyásom volt, tegnap már sűrü fehér...ma megjött a menszim, de vastag nyákos távozott. ( Bocsánat a gusztustalanságért.)

El akartam kezdeni, most fogamzásgátlót szedni, de így nem merem.



2013. febr. 25. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
fura tüneteid vannak. nyál hiány lehet pl. nyálkötöl v. nyálmirigy gyulladástol. a lenti dolog viszont lehet hormontol is akár. a partnerednek semmi baja? nem akarlak ijesztgetni de akár nemi betegség is okozhat efféle dolgokat. sztem menj el nőgyogyászhoz biztos ami biztos. viszont érdekelne mit mondott. légyszives ird majd meg.
2013. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!