Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire veszélyes frissen...

Mennyire veszélyes frissen műtött beteghez náthásan bemenni?

Figyelt kérdés
Egyik közeli rokonomat tegnap műtötték elég komoly műtétje volt, holnap mennénk hozzá, de sikerült megfáznom. Vettem be gyógyszert ittam teát gőzöltem is. Egy kicsit jobban vagyok de még nem vagyok egézséges. Mennyire lenne veszélyes ha bemennék hozzá. Ki mit javasol? Menjek vagy inkább ne?

2013. febr. 21. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj be! Egy műtött embernek az immunrendszer is legyengül, mert ugye minden erejével azon van a szervezete, hogy a sebet begyógyítsa a műtét után. Egy fertőzésbe ilyenkor bele is halhat, akit műtöttek.
2013. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne menj be, ha elég komoly műtétje volt.
2013. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Agyműtétje volt, egy tumort távolítottak el az agyhártyáról.9 órán keresztül műtötték.
2013. febr. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!