Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másfél hónapja hasmenésem...

Másfél hónapja hasmenésem van, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy reggelente sokkal vizenyősebb, estére kicsit szilárdabbá válik a székletem. Gyanakodtak laktózérzékenységre, de továbbra is hasmenésem van. A vérképem, vizeletem, székletem teljesen jó, semmi gond nincs vele. Gondoltam arra is, hogy csak iskola miatti stressz, viszont hétvégente, és téliszünetben is végig hasmenésem volt, tehát akkor nem kellett volna megszűnnie ezekre az időkre? Az orvosok semmi normálisat nem tudnak mondani. Nem volt valakinek hasonló esete? Diéta segíthet?
2013. jan. 31. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy pár napig ne egyél tejterméket!
2013. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Idegi alapon is lehet,vagy hogy valami gond van a beleiddel.

Menj el orvoshoz.

2013. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze tejet se igyál!
2013. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Simán lehet ételérzékenység. Iktass ki minden gyanús dolgot az étrendedből (tojás, tej, kenyér, tészta, stb.), és szépen lassan, fokozatosan, egyenként építsd vissza őket. Így egyértelműen fogod látni a változást.

Gyógyszert vagy vitamint nem szedsz? Azok mellékhatása is lehet.

2013. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehetsz lisztérzékeny is.:

[link]

2013. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 éve nem használok semmilyen szintetikus gyógyszert, most kezdtem el hasfogót szedni, amikor nagyon muszáj. gluténérzékenységre én is gyanakszom. tejtermékeket meg már egy ideje kerülöm minden formában, semmi változás. engem csak az zavar, hogy az orvosok nem tudnak semmit mondani.. akinek esetleg volt már idegi alapon ilyen panasza, annak jelentkezett ez hétvégente is? vagy olyankor amikor elkerülte az idegesség forrását rövid időre?
2013. jan. 31. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze. A barátnőm volt ilyen,otthon gondjai voltak az apukájával,sokszor eljött a suliba és minden ok nélkül rájött a hasmenés.
2013. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és azt is kiemelném, hogy reggelente jellemző a nagyon erős hasmenés, tehát ha valamilyen étel miatt lenne, akkor annak nem kéne folyamatosan, minden táplálkozás után bekövetkeznie? tegyük fel megeszek egy szelet kenyeret, ha gluténérzékenység lenne akkor fél óra múlva már jelentkezne tünet nem?
2013. jan. 31. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
A gluténérzékenységet könnyen ki lehet mutatni egy vérképpel! Nekem volt hasonló ideg alapon. Gasztro 825-öt szedek folyamatosan. Próbáld ki 2-3 hónap alatt hat. Nekem mint kiderült erjedéses bélbajom is van.
2013. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sürgősen keress fel egy gasztroenterológust.
2013. febr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!