Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet jo idöbe megfázni...

Hogyan lehet jo idöbe megfázni? Soseértem. Hiába voltam hidegbe mezitláb és poloba és mondták hogy ne mert beteg leszek sose lettem. De van 1 ismerösöm aki pillanatok alatt megfázik. Hogy lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a megfázást nem a hideg kozza, hanem kórokozók, azok meg nyáron is vannak. Max az lehet, hogy a hideg legyengíti az immunrendszert, de ez sincs kőbe vésve.
2009. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

immunrendszertől függ!!! ha picit legyengül a szervezeted és pl a nagy melegben hideg kövön járkálsz mezítláb, vagy a nagy melegből bemész pl egy nagyon légkondis helyre (én pl azonnal elkezdek tüsszögni) azt a felhevült test nem igazán pártolja!

azért mondják sokan akik már megjárták,hogy vigyázz magadra,mert lehet hogy 10ből 9szer nem lesz bajod, de ha egyszer is igen, az is nagyon nagyon kellemetlen. jobb vigyázni

2009. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért mert nemlettél beteg eddig, ez nemazt jelenti, h ezmajd a későbbiekben nemfog kijönni. lehet h nem jött ki rajtad, de a hideg kövön mászkálsz sokszor mezitláb, plusz kinnvan veséd a télen, oké h nemleszel azonnal beteg, de idővel, ahogy idősödsz, ezek kifognak jönni rajtad. veseproblémáid lehetnek, gyakori hólyaghurutod, ilyesmik
2009. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem..köszi szépen mkinek
2009. szept. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!