Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segitséget kérek, ki használ...

Segitséget kérek, ki használ Symbicor inhalácios port, asztmára, és milyen mellékhatások vannak neki? Ha valaki ilyet szed kérem irjon, és hogy lehet leszokni róla? Mert az orvos nem mond semmit. Köszönöm.

Figyelt kérdés

#Symbicor #mellékhatások.
2013. jan. 20. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mellékhatása semmi, nekem egy kissé keserű, tizedik éve használom alapgyógyszernek ,a rohamoldó Ventolin.

Leszokni róla?! Ha már felírták, esélyes, hogy míg élsz, használni kell.

Betegtájékoztatót elolvasod, ott részletesebb a mellékhatások listája:

[link]

2013. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka esetben ezektől a szerektől előfordulhat (de mindez főleg a bevett gyógyszerekre jellemző) átmenetileg kissé szaporább pulzus - de ez nem jellemző.
2013. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy zsírosabb lett a bőröm és elszaporodtak rajtam az aknés kelések.
2014. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!