Az lehet, hogy már országokban más kórokozók vannak?
Figyelt kérdés
nem olyan extrém helyekre gondolok,mint India... Azt tudom.
De az lehet, hogy mondjuk Németországban vagy akár Szlovákiában más vírusok, baktériumok okoznak torokgyulladást, hányást, akármit, mint itthon... és ezért ott könnyebben is elkaphatjuk? Mivel arra a fajtára nem vagyunk még immunisak?
2013. jan. 11. 13:04
1/1 anonim 



válasza:





Persze simán más vírusok vannak mindenhol. Még Magyarországon belül is más és más bacik vannak. Ilyen az óvodai beszoktatás is. Ha a gyerek be szokott az egyik óvódba és utána át viszed egy másik óvodába akkor ott is betegeskedni fog az első hónapokban.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!