Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet tenni magas láz...

Mit lehet tenni magas láz ellen, ha a hűtő fürdő, paracetamol 1000 kúp, aspirin nem segít?

Figyelt kérdés
Külföldön tarto´zkodunk, így pillanatnyilag orvoshoz nem tudunk menni. Ez az állapot 3 napja tart.
2007. aug. 31. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem is kellett volna megkerdezni egy ilyen forumon,hanem azonnal orvoshoz fordulni. A szervezet a magas laztol annyira legyengul es dehidratalodik,hogy eletveszelyes!!!!!!!Azonnal hivja ki az orvost,meg ha az utolso penzet is kellene odaadnia.(Ott nagy baj lehet)
2007. szept. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egyszer volt 42 fokos lázam, két napig tetőtől talpig prizniceltek ( jeges vizes lepedőkbe burkoltak szó szerint tetőtől talpig) az első kettő egy óra alatt megszáradt rajtam, és így is két napig tartott, amíg már 39 lett. Szörnyű volt, gyógyszerallergia miatt kellett az egész, azóta chinint kapok, ha kell.
2007. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
óránként 1000mg-os C vitamintól tutira elmúlik! nekem bevált
2008. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!