Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gennyes a mandulám, és nehezen...

Gennyes a mandulám, és nehezen tudok nyelni, mert nagyon fáj. Kaptam rá cedax-ot amiben 5 kapszula van már 2-t be is vettem. Péntekre meggyogyulok? :S

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát...a gyógyszertől magában nem hiszem. Én meleg, tömény sós vízzel szoktam gargarizálni és fokhagymás pirítóst eszek. Úgy elmúlik gyógyszer nélkül is.
2009. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Gennyes torokra a doki nekem calcium-sandoz pezsgőtablettás öblögetést-gargalizálást javasolt. Pár nap alatt elmúlt. Azért mellé még szedd a gyógyszert, amit írtak! Jobbulást!:)
2009. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én augmentint kaptam rá mindig és attól nagyon hamar elmúlt. Igaz szedni kell az előírt időig, de a fájdalom legalább előbb elmúlik. Gondolom a tiéd is elmúlik majd addigra.
2009. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is a pirítóst ajánlotta a doki.Fájdalmas,de leszedi a gennyes váladékot a mandulákról.
2009. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedd csak be a gyógyszert, amit felírtak. Azért csak 5 darabos, mert elég erős. Mindenképp iszogass mellé langyos cukros teában Normaflore-t naponta 3x. Ez is gyorsítja a gyógyulást, mert erősíti az immunrendszert (helyrehozza a hasznos bélflórát, amit az antibiotikum kivégez. Ezzel is gyorsíthatod a gyógyulást. Szerintem péntekre jobban leszel, de nem hiszem, hogy teljesen meggyógyulsz.
2009. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha már kettöt bevettél,lassan hatnia kell .. általában 48 ora után már kell, h jelentkezzen a hatása. Mindenképp szedd be az utolsó piruláig.
2009. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
péntekre nem fogysz meggyógyulni. nekem is volt ilyen gondom nemrég és 3 napig úgy éreztem semmi hatása a gyógyszernek. utána kezdett fokozatosan javulni.
2009. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!