Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnam elerni a szep...

Hogyan tudnam elerni a szep tiszta pattanas nelkuli arcbort?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 eves lany vagyok es meg mindig pattanasos a borom alapozo nelkul emiatt nem nagyon megyek ki az utcara, hasznalok ra kulonbozo arc lemoso szereket tonikot,kremet de nem nagyon hasznalnak. Akienk ilyen problemaja volt, mi segitett rendbe hozni az arc boret?



2012. okt. 25. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem havi egy két pattanáson kívül soha nem volt problémám ezzel. Azért próbálok segíteni. :)

A lényeg, amit észrevettem, hogy az alapozót felejtsd el. Max. a szemed köré tegyél, ha zavarnak a karikák. Ugyanis az alapozó eltömíti a pórusokat és öregíti a bőrt. Púder is felejtős, szintén az előzőek miatt. Először biztos zavarni fog, hogy nincs rajtad, mert gondolom megszoktad már. Nekem is nehéz volt smink nélkül utcára lépni. Viszont azt vettem észre, ha sminkelem magam, akkor egyre több bőrhiba jön elő, de amikor nem használok napokig vagy hetekig semmit, akkor szép egyenletes az arcbőröm és még az az egy két pattanás se jön elő. A túlzott krémek is előhozhatják őket. Szóval szerintem inkább csak egyféle tonikot használj este a szennyeződések miatt. Reggel meg valami hidratáló arckrémet és előtte áttörölheted az arcod tisztító kendővel. Kerüld a zsírosító termékeket is. Amúgy sajnos, ha hajlamos vagy rá, akkor bármit kenhetsz az arcodra nem fog elmúlni. Remélhetőleg idővel kinövöd. :)

2012. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezeket nagyon dicsérik. De fontos, hogy neked is tenned kell érte. Élj egészségesen, táplálkozz megfelelően, igyál zöld teát (aztán a filterrel töröld át az arcod. Ez komoly.) Szabadulj meg a méreganyagoktól, ne egyél zsíros, olajos dolgokat és mesterséges vackokat, készételeket. Mérsékeld a sót.

Gondold végig, hogy ér-e stressz. Van-e olyan rossz szokásod, hogy piszkálod az arcod (vagy pl. a gép előtt ülve a tenyered az arcodon van...)

De a krémet tényleg nagyon dicsérik.

2012. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat! A kremet meg ki fogom probalni. :)
2012. okt. 25. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!