Lehetek AIDS-es?

Figyelt kérdés
Voltam tetováltatni és azóta kicsit folyik az orrom meg köhögög, de nagyon minimális szinten. Néha ahogy veszek levegőt olyan, mintha valami irritálná a torkomat.
2012. okt. 16. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Aligha legalábbis még ilyenről nem hallottam hogy tetkó miatt plusz ott kezdődik hogy kb 4 hónap a lappangási idő!
2012. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindent fertőtlenítenek, és ahol a tetoválandó terület "felfekszik" azt is sterilen le fóliázzák, ezeket betartatják minden szalonnal, attól hogy laza figurák vannak bent, meg olyan hanyagnak hat egy-két szalon

Még vonatkozik rájuk is az ANTSZ törvénye, másképp évekre börtönbe kerülnének, meg bezáratnák a csehót


Szimplán elkaptál valakitől egykis náthát, elég ha buszon jösz haza

20/F

2012. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Járvány van!
2012. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem hiszem,a lappangási idő akár 10 év is lehet,és ha nem is annyi lenne,sokkal súlyosabb tünetei lennének,pl:tüdőgyulladás,mindened fájna,stb..
2012. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megfáztál, de az is előfordulhat, hogy allergiás vagy a hennára. Olvastam, hogy akinek van tetoválása jobb ha nem festi a haját hennát tartalmazó festékkel, mert allergiát okozhat.
2012. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!