Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Néha begyullad egy "nyirokcsom...

Liquid kérdése:

Néha begyullad egy "nyirokcsomó" a hónajamban- szerintem nyirokcsomó . Ez mitől lehet? MI lehet ez?

Figyelt kérdés
van hogy a gennyet is ki lehet nyomni belölle, annyira begyullad... de sose volt mindkét hónajamban egyszerre, de volt már ilyen többször is h valamelyikben, de mikor kinyomom a gennyet mindig elmulik, de mindig ugyan ott néha visszajön, -lehet h csak valami kis fertőzések mindig?
2009. aug. 6. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is ilyen volt, de ő rájött, hogy bizonyos dezodorfajtákra allergiás, így ő csak ilyen nagyon spéci, hippoallergén deót használ azóta, mert ha mondjuk egyszer is valami msát használ, azonnal kicsattan neki a hónalja. próbálkozz te is valami hippollergén deóval. ha nincs javulás, akkor bőrgyogyó...
2009. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami dezodor baj lehet.Nekem most van, és ameddig nem használtam a mostani deot nem volt,szinte első fújás után elkezdett húzódni és begyulladt.Gondolom nekem ettől van....
2009. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Megis érdemli aki ilyen vackokat fujkod a hóna alá!!

Fújjátoka ruhátokra vagy a tarkotokra vagy a hajatokra!!


Az izzadás természetes kiválasztási folyamat, ennyi erövel a seggeteket is bedughatnátok!

2009. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lázad nincs néha vagy gyengeségérzeted?

Ha igen akkor valamiylen mérgezés áll a háttérben..

2009. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De egy hülye vagy te utolsó! és ha valaki deó híján büdöset izzad, mit csináljon? remélem, soha nem kerülök veled egy légtérbe...
2009. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 19:29-nek szólt az üzetenem
2009. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!!!sokat segitettetek
2009. aug. 6. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!